Rozwiązania pod klucz

Potrzebujesz wydajnego serwera cloud na Twoją stronę WWW ?

Wybierz interesujące Cię parametry wielkości dysku, ilości procesorów i pamięci oraz jeden z  darmowych lub komercyjnych paneli zarządzających, a otrzymasz gotowy do działania serwer.
W ramach instalacji zoptymalizujemy jego działanie pod kątem wydajności tak, by wyświetlana strona miała wyższe wskaźniki Yahoo Yslow i Google PageSpeed.
Dodatkowo w każdej chwili możesz zwiększyć zasoby maszyny jeśli dotychczasowe nie będą już wystarczające.

Proponujemy gotowe platformy LAMP (Linux Apache MySQL PHP) wyposażone wedle życzenia w następujące panele zarządzające:

Panele bezpłatne:
Prosty panel zarządzający serwerem. Pozwalający na monitoring zasobów, konfiguracje procesów i parametrów systemu operacyjnego. Polecany dla bardziej zaawansowanych użytkowników.


Prosty panel do zarządzania usługami dla wielu domen i stron na serwerze tworzący tzw wirtualne serwery. Polecany dla użytkowników pragnących oferować proste hostowanie wielu stron WWW.


Dobry panel do zarządzania dowolnej ilości stron www, kont email, usług DNS. Prosty w obsłudze o średnim stopniu zaawansowania.Prosty, lecz bardzo profesjonalny panel do zarządzania stronami i kontami hostingowymi z pełną obsługą stron WWW, DNS
Panele licencjonowane:
Doskonały, profesjonalny panel hostingowy do świadczenia usług hostingowych. Pełna obsługa wszelkich funkcjonalności hostingowych: www serwer, email serwer, DNS, dyski sieciowe, konta klienckie, monitoring procesow. Zdecydowanie najlepsza platforma do świadczenia usług hostingowych. Dostępny w odrębnych wersjach dla maszyn VPS i maszyn dedykowanych.


Dobry panel zarządzający ze wszystkimi funkcjonalnościami potrzebnymi w nowoczesnym hostingu. Licencjonowany zależnie od funkcjonalności i ilości obsługiwanej ilości domen.Obsługuje wszelkie funkcjonalności hostingowe takie jak WEB, EMAIL, DNS, konta klienckie.


Prosty, niedrogi, licencjonowany panel zarządzający i hostingowy obsługujący wszelkie funkcjonalności hostingowe wraz z panelizacją na konta klienckie. Polecany dla niewielkiej ilości kont hostingowych.

Chcesz mieć własną chmurę internetową utrzymującą twoje pliki, kontakty, dokumenty , kalendarze dla Ciebie i współpracowników ?Proponujemy gotowe do użytku rozwiązanie oparte na serwerze VPS/Cloud z oprogramowaniem ownCloud.Funkcjonalności rozwiązania obejmują:


  • Dostęp do Twoich danych z dowolnej lokalizacji za pośrednictwem komputera, tabletu, smartfona.

  • Synchronizacja danych pomiędzy urządzeniami.

  • Kalendarze wydarzeń

  • Współdzielenie danych z innymi osobami.

  • Zewnętrzny magazyn danych.

  • Dziennik zadań.

  • Przeglądarki dokumentów.

  • Możliwość dodania dodatkowych aplikacji.


Jedyne co wybierasz to ilość miejsca dyskowego, ilość rdzeni procesora i pamięci operacyjnej.

W dowolnej chwili trwania usługi możesz zwiększać te zasoby w miarę rosnących potrzeb.

Nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością doradzimy.

Potrzebujesz serwera na dane i dokumenty mojej firmy ?

System Small Bussiness Server dla przedsiębiorstwa. Dostępny w wersji bezpłatnej jak i licencjonowanej w opcji SBS (do 25 pracowników) lub Enterprice (bez limitów).

Zentyal oferuje bogactwo funkcjonalności niezbędnej w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie od autoryzacji użytkowników, przez wspóldzielenie danych firmowych i ich utrzymywanie po w pełni zintegrowany z MS Outlook funkcjonalnościami poczty Email. Więcej informacji o funkcjonalnościach można znaleźć na stronie
producenta.


Potrzebujesz systemu CRM do zarządzana kontaktami z klientami i sprzedażą?Wypełniony funkcjonalnościami system zarządzania kontaktami z klientami gotowy do działania zarówno w wersji bezpłatnej jak i komercyjnej w wielu wariantach.Doskonałe narzędzie dla :
-sprzedaży

-marketingu

-serwisu

w twojej firmie.Funkcjonalności systemu SugarCRM na platformie DataHouse obejmują:-Kalendarze

-Call Center

-Pełną integrację email

-Integracje z Google

-Mobilny CRM

-Wielojęzykowość

-Zarządzanie projektami

-Raportowanie

-Wyszukiwanie

-CRM dla portali typu "social"


Aby skorzystać ze wszystkich tych funkcjonalności wystarczy wybrać wielkość platformy wirtualnej, a my przygotujemy gotowe rozwiązanie. Lub zapraszmy do kontaktu, a dobierzemy parametry właściwe do Państwa potrzeb.Więcej informacji o rozwiązaniu mogą Państwo znaleźć pod tym
adresem.